Egy újabb mérföldkőhöz ért az Egyenlítő Alapítvány, november 1-vel ugyanis elindítunk egy, a Vállalkozói Csoporthoz hasonló felépítésű új szakmai közösséget, a Humán Erőforrás csoportot, amelynek vezetője Szalóky Tóth Judit, a Boyden Hungary Kft nemzetközi felsővezető-kereső és vezetési tanácsadó cég partnere és az Egyenlítő Alapítvány kuratóriumi tagja.

„Őszintén remélem, hogy közös munkánk eredményeként több sikeres női vezető lehet a magyar gazdasági, kulturális, akadémiai, tudományos vagy akár a politikai életben is.”

Szalóky Tóth Judit

A csoport vár minden, a téma iránt érdeklődő és a területen dolgozó Egyenlítő tagot, rendszeres, 6 hetente tartott találkozókkal, vitákkal, alkalmanként más-más témát taglaló előadásokkal.
Az Egyenlítő Humán Erőforrás Csoport…

• célja, hogy legyen egy rendszeres, progresszív fórum, ahol a legkülönbözőbb humán erőforrás témákat tagjainak releváns és a mindennapokban hasznos módon vitatják meg.
  • Ahol a tagok maguk is humán erőforrás, illetve cégvezetésben gyakorló vezetők, így az eszmecsere praktikus, mindennapokban azonnal használható értékes tippeket és praktikákat fog nyújtani a csoport tagjainak.
  • Ami aktuális témákkal foglalkozik, agilis és nyitott
  • Ahol vezetők és személyügyi szakemberek őszinte, nyitott és alkotó légkörben, kis csoportban tudják megvitatni kérdéseiket és akár új megoldásokkal előállni.
  • Célunk az, hogy egy olyan elismert és diverz szakmai platform legyen, ahol a magyar gazdasági, kulturális, akadémiai és politikai élet egyaránt képviselteti magát.
  • Ahol a legkülönbözőbb humán erőforrás témákat strukturált módon lefedve – legyen szó karrier tervezésről, kiválasztásról, képzésről, kompenzációról – kézzelfogható módon járulhatnánk hozzá tagjaink és az általuk képviselt cégek eredményességéhez. Mindezt általánosságban – és a sokszínűség, kisebbségi munkavállalói csoportok és a női egyenlőség szempontjából különösen kiemelt módon.

Fő célunk egy olyan befogadó és interaktív csoportot alkotni, ahol a tagok nem csak szakmailag élik meg hasznosnak az együtt töltött időt, de jól is érzik magukat. Ötleteket szereznek egymástól, kapcsolatokat építenek és töltődnek is.