Kuratóriumi tagok

Heal Edina
Heal Edina az Egyenlítő Alapítvány alapítója és vezetője, a kuratórium tagja.
Változások kezelésében, innovációk előmozdításában, a sokszínű munkaerő inspirálásában és motivált és hatékony csapatok létrehozásában tapasztalt felsővezető. A Forbes Magazin az öt legbefolyásosabb nő közé választotta üzleti élet kategóriában. Személyes célja a nők és a férfiak esélyegyenlőségének megteremtése.

Liptay Gabriella a KPMG marketing és kommunikációs igazgatója, az Egyenlítő Alapítvány kuratóriumának elnöke.

Gabriella 2017 áprilisában csatlakozott a KPMG-hez. Szakterületei a márkaépítés, a kommunikációs stratégiaalkotás, a kapcsolódó üzleti folyamatok és szervezetek fejlesztése, átformálása.

Gabi az indulás óta kuratóriumi tagja, meghatározó és aktív egyénisége az Egyenlítő Alapítványnak, munkájával hosszú idő óta támogatja a szervezet célkitűzéseit.

Baráth Péter a WWF marketing és partnerkapcsolatokért felelős CEE régiós igazgatója. Elismert kommunikációs vezető, dolgozott többek között a Vodafone-nál, a DDB Needham reklámügynökségnél és a Publicis csoportnál is, mint igazgató.

Csenterics Annamaria Kuratóriumunk

Dr. Csenterics Annamária ügyvéd, a Dentons partnere és a magyarországi Pro Bono csoport vezetője.

Karrierje folyamán dolgozott többek között a Weil and Gotshal and Manges ügyvédi irodánál, az Intercomnál, Washingtonban, Párizsban és Budapesten.

Annamária jegyezte az Alapítvány megalapítását 2015-ben.

Dintsér Andrea a Magyar Vállalatvezetők Üzleti Közössége (MVÜK) Női Vezetői Klubjának vezetője, a YourStory.hu integrált marketing- és kommunikációs ügynökség alapítója és vezetője.

Andreát a multinacionális cégeknél utóbb regionális vezetőként töltött évtizedek után a KKV-k és az innovatív, kiugró fejlődési potenciállal rendelkező startupok világa is rabul ejtett. Több mint 20 év vezetői és szakmai tapasztalattal rendelkezik a menedzsment, a marketing és a kommunikáció területén.

Munkássága során támogatja a cégeket és vezetőiket – kiemelten a női vezetőket – abban, hogy hatékonyan érhessék el céljaikat.

Friedl Zsuzsanna a Magyar Telekom Chief People Officere.

Zsuzsa több mint 20 éves tapasztalattal rendelkező HR felsővezető, aki különböző iparágakban – a General Electricnél, UPC-nél, Microsoftnál és a Magyar Telekomnál szerezte tudását és fejlesztette vezetői képességét. Jelenleg az ország egyik legnagyobb munkáltatójának, a Magyar Telekomnak a Chief People Officere.

Zsuzsa nagy elkötelezettje a munkahelyi esélyegyenlőségnek és számos eredménye van ezen a területen.

Nagy Beáta a  Budapesti Corvinus Egyetem professzora, a Kommunikáció és Szociológia Intézet munkatársa.

Beáta fő kutatási területei a nemek szerinti különbségek, szervezetek, esélyegyenlőségi politikák, gender studies, illetve work-life balance.

Beáta közreműködésével az Egyenlítő Alapítvány nemzetközi kutatást végez a felsővezető kiválasztás területén.

Szalóky Tóth Judit a Boyden Hungary Kft nemzetközi felsővezető-kereső és vezetési tanácsadó cég partnere.

Judit vezetésével 2020 novemberében elindult az Egyenlítő Alapítvány Humán Erőforrás Csoportja, melynek tagjai közösen azon dolgoznak, hogy a hazai munkaerőpiacon is egyre fontosabb szempont legyen a sokszínűség, a work-life balance és ezzel a közép- és felsővezetői női karrierút lehetőségek megteremtése, akárcsak a férfi-női fizetéskülönbségek mérséklése és megszüntetése.

Kuratóriumunk

Tordai Péter a BOLD társalapítója és kreatív igazgatója.

Péter több mint 20 éve foglalkozik márkaötletek és márkainnovációk kidolgozásával, kommunikációs kampányok tervezésével.  Nemzetközi reklámügynökségek vezető kreatívigazgatójaként számtalan kreatív és hatékonysági versenyen szerzett elismerést, helyi és regionális teameket egyaránt vezetett. 2015 óta saját cégében a BOLD-ban tevékenykedik, amely a tanácsadó cégeknél kreatívabb, a reklámügynökségeknél pedig üzleti szelleműbb megoldásokat ad márkakihívásokra. Az Egyenlítő kuratóriumi tagjaként az alapítványi márka koncepcióján és kommunikációs megnyilvánulásain munkálkodik, annak érdekében a jobbító szándék valódi változásokat indukáljon, hogy a szavakból tettek legyenek.