Nagyon sok szeretettel invitálunk mindenkit, a szokásos, immáron ötödik március 8-i eseményünkre. Idén is nagyon ígéretes a program. Életünk különböző szintjein kívánjuk megvizsgálni, hogyan is lehet segíteni azt, hogy több nő kerüljön vezető pozicióba, legyen a gazdaság fontos szereplője. Megvizsgáljuk ezt a társadalom szintjén, a cégek szintjén és az egyén szintjén is!
Március 8-án reggel 8.30-kor várunk a Google Grundon! (Budapest VIII.ker Nagytemplom utca 30.)

8:30     Networking és reggeli
9:45      Megnyitó
10:00    Beszélgetés Őexcellenciája, Isabelle Pouparttal, Kanada budapesti nagykövetével arról, hogyan segíti a kanadai állam azt, hogy több nő legyen vezető pozicióban.
11:00   Vállallatok ahol sikeresek a női vezetők. A Lee Hecht and Harrison átfogó amerikai kutatását mutatja be Juhos Andrea, az LHH ügyvezető igazgatója.
11:30   Orosz Györgyi beszélget egy sikeres kis csapattal, de főleg Lakatos Helénával, aki a prezi céges büféjének menedzsere. Heléna egy nagyon rossz helyzetből emelte ki magát a BAGázs közhasznú egyesület tagjainak segítségével és tanult meg beilleszkedni egy profi cég életébe. Sárdi Dániel, Heléna mentora és menedzsere és dr. Both Emőke a BAGázs elnöke vesz részt a beszélgetésben Heléna mellett.
12:00    Ebéd
13:00    Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelősállamtitkárral beszélgetünk arról, hogyan segíti a kormány a nők foglalkoztatását.

IDE KATTINTVA regisztráljatok!