MÁTYÁS-KOLLÁR GABRIELLA Technológiai részleg operációs vezető, Morgan Stanley

Mátyás-Kollár Gabriella

Technológiai részleg operációs vezető, Morgan Stanley

Mátyas-Kollár Gabriella a magyarországi Morgan Stanley Iroda Technológia részlegenek operációs vezetője, tagja a technológiai igazgatói testületnek, és irányítja a terület sokszínűségi és inkluzív programjait. Megelőzően egy globális biztosítótársaság Kelet-Közép-Európai Régiójának termékfejlesztési vezetője volt. Gabriella az INSEAD Global Executive MBA programján végzett, Franciaországban, Szingapurban, az Egyesült Emirátusokban és San Francisco-ban is tanult. Érdeklődési területei közé tartozik az innováció és új technológiák, valamint a munkavállalói elköteleződést segítő kezdeményezések  fejlesztése a mai gyorsan változó környezetünkben. Az INSEAD üzleti képzés és az AIESEC Magyar Közgazdászhallgatók Egyesülete hazai szervezeteinek Bizottsági tagja.