Vass Melitta

STRATÉGIAI PARTNER, ÜZLETFEJLESZTÉSI ÉS PROJEKT MENEDZSMENT SZAKÉRTŐ

Szakmai pályafutását, széleskörű tapasztalatát üzletfejlesztés, projektmenedzsment, és marketing területen szerezte.

Sikeres a stratégiai fontosságú win-win tárgyalásokban, hatékony csapatok létrehozásában, vezetésében, és motiválásában; regionális feladatok ellátásában.

Társalapítója és vezetője volt Magyarország egyik meghatározó, független reklámügynökségének, amely sokszínű és nemzetközi ügyfélkörnek köszönhetően, multikulturális megértést nyújtott számára.

Diplomás Interim menedzserként számos üzletfejlesztési projekt, szakmai konferencia és rendezvény sikeres lebonyolítását tudja maga mögött.

Elkötelezett, hogy jótékonysági munkával másokat támogasson, a megalakulásától a Bátor Tábor Alapítvány oszlopos tagja, az Első Magyar Inner-Wheel Club Budapest vezetőségi, valamint a Hősök Tere Kezdeményezés tagja.