Az HR Csoport kérdőíves felmérése alapján februári találkozónkon az egyik legnagyobb érdeklődésre számot tartó témát, a Digital Workplace leg-újabb trendjeit és kihívásait vitatjuk meg.

Nagyon örülök, hogy  Szabó Péter, a Microsoft Magyarország Kereskedelmi Partnerfejlesztési Igazgatója elfogadta a felkérésünket a nyitó prezentációra és az azt követő beszélgetésre.

Saját példák kapcsán egy-két rövid best practice megosztásra is lehetne mód, erre várom a jelentkezőket!

Időpont:  február 23, kedd 8.30-tól
Helyszín: ONLINE

• Digital Workplace – előadó: Szabó Péter, Microsoft
  • Q&A – moderator: Szalóky Tóth Judit, Boyden
  • HR Csoport –best practice megosztás
  • Következő tervezett időpontok és témák
Digitális munkahely: Kihívás vagy Lehetőség?
A február 23-i találkozón Szabó Péter arról fog nekünk beszélni, hogy milyennek látja a Microsoft az elmúlt időszak változásainak hatását a munkahelyeinkre és a munavállalók életére. Hallani fogunk a technológia és a mesterséges intelligencia szerepéről az új valóságunkban és arról, hogy milyen izgalmas megoldásokat tartogathat még a vállalatok számára a (közel)jövő. Vajon hogyan dolgoznak egy ilyen digitalizációban élenjáró vállalatnál manapság, és mit tesz az HR csapat, hogy még inkább jövőbiztossá alakítsa a működést?

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Ha még nem vagy tagja az Egyenlítő Alapítványnak, de szeretnél részt venni a rendezvényen, vedd fel velünk a kapcsolatot az info@egyenlitoalapitvany.org e-mail címre.

HR Csoport Találkozó

Szabó Péter Kereskedelmi Partnerfejlesztési Igazgatóként az elmúlt két év során a Microsoft magyarországi leányvállalatának partner oldali üzletfejlesztéséért felelős és egyben a Microsoft viszonteladói hálozatát vezeti. A Microsoft a világ egyik vezető informatikai és ügyfél-digitalizációs vállalata amely felhőmegoldásaival az ügyfeleinek és végfelhasználóinak segít nap mint nap, hogy többre legyenek képesek.

Péter az ezt megelőző munkakörében a Microsoft lakossági és eszközértékesítési csapatát vezette a magyar-cseh-szlovák régióban, korábban pedig az Unilever adriai régiójának az ügyvezető igazgatója volt. Az IT szektor előtt Péter 17 éven át dolgozott FMCG-ben.

„Elkötelezett vagyok a digitális technológiák használata iránt és szívből hiszem, hogy csak ezen megoldások használatával vagyunk képesek a 21. század minnennapos kihívásainak hatékonyan megfelelni.”