Ezúton szeretnénk meghívni Titeket a Vállalkozói Csoport soron következő, 2021. 02. 25-i találkozójára. Bár sajnos továbbra is csak online, Zoom meeting keretében tudunk találkozni, úgy gondoljuk, ismét egy remek témát és egy nagyon hiteles, elismert szakértőt sikerült meghívni köreinkbe.

A februári találkozó vendége Görög Ibolya lesz, akinek a protokoll az élete.

A beszélgetés során szeretnénk szót ejteni a non-verbális jelek fontosságáról (testbeszéd, öltözködés), a telefonálási protokollról, valamint kitérünk majd a napjainkban elengedhetetlen virtuális kapcsolattartás szabályaira is.
Persze szó esik majd Ibolya karrierjéről is, arról, hogy milyen vállalkozóként dolgozni sok-sok év alkalmazotti lét után; illetve, hogy van-e protokollárisan különbség, ha alkalmazottként vagy ha önálló vállalkozóként, saját cégünket képviseljük?

Dátum:     2021.02.25. (csütörtök)
Időpont:   17.00 – 19.00
Helyszín:  ONLINE (Zoom)

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Ha még nem vagy tagja az Egyenlítő Alapítványnak, de szeretnél részt venni a rendezvényen, vedd fel velünk a kapcsolatot az info@egyenlitoalapitvany.org e-mail címre.

Vállalkozói Csoport Találkozó Görög Ibolyával
1987-től 1999-ig dolgozott a Miniszterelnöki Hivatal Protokoll Főosztályán. 1992-től mint protokollfőnök irányította, szervezte a kormány hivatalos rendezvényeit. Elméleti felkészültségét jelenleg a viselkedéskultúráról, a protokollról, a rendezvényszervezésről tartott előadásokon, írásokban hasznosítja, melyekben megosztja közönségével a – számos próbán szerzett – gyakorlati tapasztalatait is. Állam- és kormányfők, miniszterek, kabinetfőnökök váltották egymást, miközben a protokoll maradt. És Görög Ibolya neve fémjelezte.