Az elmúlt 10 év a digitalizációról szólt, a következő a sokszínűségről. Mi a hasonlóság a két transzformáció között, és hogyan lehet sikeresen transzformálni cégünket? Ezekre a kérdésekre keressük a választ soron következő találkozónkon, február 27-én kedd 8:30-tól a képernyők előtt.

Előadó: Heal Edina, Egyenlítő Alapítvány alapító-vezetője

A találkozó menete:
▪ Érkezés, köszöntés
▪ Heal Edina előadása
▪ Q&A, beszélgetés a téma kapcsán
▪ Zárszó

***
A rendezvény az Egyenlítő Alapítvány támogatói tagjai számára díjmentesen látogatható. Ha nem vagy még támogató tagunk, de szeretnél részt venni az eseményen, vedd fel velünk a kapcsolatot az info@egyenlitoalapitvany.org címen 2024.02.23., péntek délig.

Heal Edina | Egyenlítő Alapítvány

Edina az Egyenlítő Alapítvány alapító-vezetője. Változások kezelésében, innovációk előmozdításában, a sokszínű munkaerő inspirálásában és motivált és hatékony csapatok létrehozásában tapasztalt felsővezető. A Forbes Magazin az öt legbefolyásosabb nő közé választotta üzleti élet kategóriában. Személyes célja a nők és a férfiak esélyegyenlőségének megteremtése.