Az őszi szezonnyitó találkozón a British Telecommunications díjnyertes learning programjának esettanulmányát fogja bemutatni Zimber Krisztián. A BT Hungary képzés-fejlesztésért felelős munkatársai egy nem várt kihívással találták szembe magukat, de végül egy olyan, alternatív programot állítottak össze, melyet végül az anyagcég is átvett tőlük.
Téma: LEARN.HERE.NOW. – Hogyan támogassuk kollégáink fejlődését alternatív learning programokkal?
Előadó: Zimber Krisztián, Learning & Development Coordinator, British Telecommunications
Krisztián beszélgetésindító előadásából megtudjuk, hogy
▪ Mi ment jól és mit csinálnának már másképpen.
▪ Hogyan ültethetünk át egy helyi programot globális szintre.
Íme a „Learn.Here.Now.” program számokban:
▪ Időkeret: 8 hónap alatt, 36 nap, 100 óra
▪ témák: Diversity & Inclusion, Change, Career & Leadership, Trends & Future, Self-Mastery, Creativity & Creativity, Team Cohesion & Collaboration
▪ Előadásmód: workshops, trainings, prezentáció, panel discussion, social talks
▪ Program számok: 73 session, 144 speaker, 4000+ résztvevő
A találkozó menete:
▪ Érkezés, köszöntés
▪ Zimber Krisztián előadása
▪ Q&A, beszélgetés a téma kapcsán
▪ Zárszó
***
A rendezvény az Egyenlítő Alapítvány támogatói tagjai számára díjmentesen látogatható. Ha nem vagy még támogató tagunk, de szeretnél részt venni az eseményen, vedd fel velünk a kapcsolatot az info@egyenlitoalapitvany.org címen 2023. szeptember 15., péntek délig.

Zimber Krisztián
Learning & Development Coordinator, British Telecommunications

Learning & Development Koordinátorként a BT-nél (British Telecommunications) igyekszem segíteni az emberek tanulását és fejlődés iránti érdeklődését egy globális csapatban. Feladataim közé tartozik, hogy olyan programokat szervezzek, amik az elköteleződést, karrierfejlődést, és képességfejlesztést célozzák meg. Külön figyelmet fordítok a Diversity, Equity és Inclusion területre, ami közel áll a szívemhez.