Napjaink történései életre hívtak egy új, tematikus sorozatot, amelyben olyan nehéz témákat, tabukat érintünk majd vendégeinkkel, amelyek nemtől függetlenül érintenek bennünket.

Az Egyenlítő Hard Talks sorozat célja, hogy megvilágításba helyezzünk valós problémákat, az egyént és a társadalmat érintő kihívásokat.  Sorozatunk nyitó eseménye során Al Ghaoui Hesna és Dr. Csisztu Zsuzsa társaságában a félelemről és a rezilienciáról beszélgetünk majd.

Eseményünknek ezúttal a Párisi Udvar Hotel Budapest ad majd otthont.

A beszélgetés után Schwindt-Kiss Andrea, a Párisi Udvar Hotel Budapest igazgatója mesél nekünk a hotel történetéről és egy különleges körbevezetésen is részt vehetünk.

Szeretettel várunk minden diverzitás iránt érdeklődőt. Hozzátok el, vagy mutassátok be a kolléganőtöket, barátnőtöket, aki elkötelezett lehet a célkitűzéseinkben.

A rendezvény az Egyenlítő Alapítvány támogató tagjai számára érhető el, az eseményen való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

A járványügyi helyzetre való tekintettel lehetőséget biztosítunk arra, hogy az érdeklődők rendezvényünket online is követhessék. A szükséges linket a rendezvény előtt a regisztráció során megadott e-mail címre továbbítjuk majd.

Regisztrálni ezen a linken tudtok.

Nem vagy még tag, de érdekel a tevékenységünk?

Keress bennünket az alábbi elérhetőségen: info@egyenlitoalapitvany.org