Dr. Jádi Németh Andrea, LL.M

ÜGYVÉDI IRODA ÜGYVEZETŐ PARTNERE

Széles körű tapasztalatokkal rendelkezik a társasági jog, M&A, a versenyjog, az ingatlanjog, a csődjog és a vállalatok átszervezése területén. Elismert jogász, aki Magyarországon és az Egyesült Államokbeli New York államban egyaránt bejegyzett ügyvédként jogosult tevékenykedni. Pályája kezdetén a MALÉV belső jogtanácsosaként elsősorban nemzetközi légiközlekedéssel, határokon átívelő jogügyletekkel és belső szabályozási ügyekkel foglalkozott. Majd 10 év ügyvédi gyakorlatot és egy nemzetközi ügyvédi irodalánccal fennállott két éves partneri kapcsolatot követően, 2006-ban, számos szomszédos országbeli kollégájával együtt megalapította a bpv LEGAL elnevezésű Jogi Társulást. Számos nemzetközi szervezet aktív tagja (NYSBA, ABA, IBA), hazai és nemzetközi konferenciák gyakori előadója, továbbá a Harvard Club Magyarország elnöki és a Magyarországi Amerikai Kereskedelmi Kamara (AmCham) második alelnöki tisztségét tölti be.