Perlay Éva

OKLEVELES ÜZLETI COACH, MARKETING SZAKEMBER
PARNERKAPCSOLATI VEZETŐ, EGYENLÍTŐ ALAPÍTVÁNY

Érdeklődésem karrierem során folyamatosan a vállalati kultúra építése, a vezetők és munkavállalók mentális jólléte, valamint a munkahelyi egyenlőség felé fordult. Üzleti és team coach végzettséget szereztem a Budapesti Metropolitan Egyetemen. Coachként küldetésemnek tartom, hogy még teljesebb szakmai utak megtalálásában támogassam ügyfeleimet és minél több munkahely szerethetőbbé válásához járuljak hozzá ezáltal.

15+ év multinacionális, elsősorban FMCG márkaépítési, kategória- és ügyfélmenedzsment, valamint 10+ év vezetői tapasztalattal rendelkezem, amelyet olyan cégeknél szereztem, mint a L’Oréal, a Danone, a Kraft Foods – Mondelez, a Jacobs Douwe Egberts vagy az adidas.

2021 óta aktív tagja és állandó munkatársa vagyok az Egyenlítőnek. Sokszínű és befogadó csapatok kialakításában segítem a cégeket – szemléletformáló szakmai események, konferenciák, kutatások, érzékenyítő képzések vagy az Egyenlítő Mentorprogram szervezése által. Csodálatos közösséget építünk együtt és az itt végzett munkám által fejlődik a mások iránti érzékenységem, nyitottságom is.