HAJDU-NÉMETH LÁSZLÓ Wealth Management vezető, Morgan Stanley

Hajdu-Németh László

Wealth Management vezető, Morgan Stanley

Hajdú-Németh László 2006-ban csatlakozott a Morgan Stanleyhez, és az elmúlt 16 évben számos vezetői pozíciót töltött be a vállalaton belül. A Morgan Stanleynél karrierje során több különböző divizióban tevékenykedett, jelenleg a Wealth Management vezetője.  Elkötelezett támogatója a Pride &Ally önkéntes munkacsoportnak, illetve tagja a Morgan Stanley Sokszínűségi és Inkluzív Programjait  előmozdító Vezetői Tanácsnak, a budapesti iroda Igazgató Testületének, illetve a vállalat Felügyelő Bizottságának .

Morgan Stanley előtt László egy globális interaktív szoftverfejlesztő ügynökségnek volt az alapító tagja és a partnere.

2011-ben Köztársasági Elnöki díjban részesült a Magyar Kultúra népszerűsítéséért és elismeréséért tett erőfeszítéseiért.

Lelkes népzenész, népzenei együttes művészeti vezetője, illetve számos civil és non-profit szervezet tagja. Feleségével és három gyermekével Budapesten él.