Események betöltése
  • Ez az esemény elmúlt.
Mi, az Egyenlítő Alapítványnál az egyenlő munkahelyi esélyekért és a sokszínű, befogadó munkahelyi kultúráért dolgozunk, amelyek a versenyképességnek és az innovációnak is nagyon fontos építőkövei.
Az eseményen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. REGISZTRÁCIÓ
A nem tudatos, rejtett előítéletek jelentik a sokszínűség egyik legnagyobb akadályát, és ezáltal az innováció első számú ellenségei is. A tudatalatti előítéleteink felismerése és a kezelésükhöz szükséges eszközök oktatása specializációink közé tartozik.
Úgy gondoljuk, hogy a sokszínű és befogadó cégkultúra építése minden szervezet számára nagyon fontos, amely egy hosszú távú építkezés és amelyhez egy stratégiai partnerre lehet szükségetek. Szeretnénk bemutatni, hogy az Egyenlítő Alapítvány, aki hosszú távon a téma támogatója, kutatója és tudásbázisa, hogyan tud a vállalatok segítségére lenni ebben és az útközben felmerülő kihívások megoldásában.
A változások elindításában katalizátor szerepet játszik a Rejtett előítéletek nevű vállalati tréningünk, amelyet kutatási adatokra alapozva, pszichológus kollégákkal, illetve befogadás és diverzitás szakemberekkel közösen állítottunk össze, 2020 óta sikeresen oktatjuk, valamint folyamatosan bővítjük.
Különböző hosszúságú és mélységű tréningek segítségével vezetjük be a vállalatok vezetőit és később kollégáit is a nem tudatos előítéletek hatásainak felismerésébe és kezelésébe, annak érdekében, hogy jobb és hatékonyabb döntéseket hozzanak és innovatívabb szervezetet alakítsanak ki.
Ezt a komplett szolgáltatás-csomagot szeretnénk a program vezető trénerével, Farkas Mártával együtt bemutatni. A bemutatóra online és személyes lehetőséget is biztosítunk.
Az online bemutató időpontja: 2022. február 16. 10.00
A személyes rendezvény időpontja: 2022. március 2.
(A járványhelyzet miatt ez utóbbi időpontot esetlegesen tudjuk halasztani vagy szintén online megtartani.)