HR Trendek 2022

2022-es HR trendek, azaz mire érdemes idén fókuszálni? Ezzel a felütéssel indítjuk 2022 első HR Csoport találkozóját, január 25-én reggel, Zoom meeting keretében.

A találkozó első felében Timár Krisztina (ÉlményHR) lesz a vendégünk, aki az előadásában arról számol majd be nekünk, hogy 2022-ben milyen trendek várhatóak a HR-ben. Melyek lesznek azok a területek, amelyek fókuszba kerülnek, és melyek segítik hozzá a vállalatokat leginkább a sikerhez.

Az előadás után lehetőség lesz kérdéseket feltenni, kisebb-nagyobb csoportban beszélgetni a téma kapcsán.

A rendezvényen való részvétel az Egyenlítő Alapítvány tagjai számára ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Nem vagy még Egyenlítő tag, de szeretnél részt venni az eseményen? Lépj velünk kapcsolatba az info@egyenlitoalapitvany.org címen.

Timár Krisztina, az ÉlményHR alapítója. Kriszta 18 éven keresztül volt HR vezető a versenyszférában, különböző profilú és iparágú vállalatoknál. Erőssége az üzleti gondolkodás, új és modern szemléletek, eszköztárak beemelése a HR-be. 3 éve alapította saját vállalkozását, az ÉlményHR-t, amelynek keretében HR szakembereket inspirál és tanít arra, hogyan tud a HR több értéket hozzáadni az üzlethez. Kriszta a 3800 HR szakember részvételével zajló HR Summit 2019 online konferencia megálmodója és házigazdája, valamint a HR-eseknek szóló Business HR Masterclass és Recruitment Marketing Masterclass mentoring programok vezető oktatója.