többen részt vennétek az eseményen, hogy közösen megvitathassuk az igényeket, felmérhessük, ki mit vár a csoporttól.

Alakítsuk ki együtt a kereteket és célkitűzéseket!

A vírus helyzetre való tekintettel hibrid eseményt tervezünk, azaz élőben és online is elérhető lesz.

• Köszöntő
  • Bemutatkozó | Heal Edina, Szalóky Tóth Judit
  • HR Csoport céljai | Szalóky Tóth Judit
  • Felsővezető kiválasztás (kutatás) | Primecz Henriett
  • Beszélgetés, ötletelés

“2020 júniusában kutatást indítottunk azzal a céllal, hogy megvizsgáljuk a felsővezetői kiválasztást, különös tekintettel a kiválasztási bizottságok tagjainak, a HR személyzetnek vagy a fejvadászok szerepére. A tervezett mélyinterjúk során többek között arra keressük a választ, hogy miért kerül olyan kevés nő a listára a felsővezetői kiválasztáskor.”
(Heal Edina)

Nem vagy még tag, de szívesen részt vennél rendezvényeinken, vagy betekintenél a tevékenységünkbe? Vedd fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségen:

Heal Edina: info@egyenlitoalapitvany.org