Események betöltése
  • Ez az esemény elmúlt.

Visszatérés az irodába! Vagy mégsem?

Szeptember 14-én, kedden reggel 8.30-10.00 között online várjuk az Egyenlítő Alapítvány tagjait a következő HR Csoport találkozón. Ahogy a cím is utal rá, egy elég aktuális és a HR területet nagyon is érintő témával érkezünk.

Olyan kérdésekre keressük közösen a választ ez alkalommal, mint például, hogy van-e olyan cég, aki hosszú távon tervez a hibriddel? Anyagi támogatást kapnak-e, kérnek-e egyáltalán a dolgozók? Mennyire rugalmasak a cégek a munkarend kialakításánál? Diverz igényeket figyelembe veszik? Hogyan lehet újraszervezni a munkát, ha újra bezárnak az iskolák? Kinek milyen tapasztalata van?

Nem vagy még tag, de érdekelne a rendezvény? Részvételi szándékodat jelezd nekünk az info@egyenlitoalapitvany.org címen.