Ahogy azt a Nőnapi Konferencia során bejelentettük, úgy döntöttünk, hogy létrehozunk az Egyenlítő Alapítványon belül egy fenntarthatósági munkacsoportot, amely platformot ad arra, hogy tagjaink megismerjék a fenntarthatóság bugyrait, trendjeit, valamint lehetővé teszi, hogy szakmai műhelyként jó gyakorlatok megosztását és együttműködéseket támogasson.

A fenntarthatósági munkacsoport felállításának tervezési fázisában megkérdeztünk tagjainkat, hogy megtaláljuk azt a közös nevezőt, amely a munkacsoport főbb irányvonalát megadhatja majd.

A munkacsoport vezetésével Fazekas Dórát, a Cambridge Econometrics budapesti irodájának vezetőjét és Tomaj Zsófiát, fenntarthatósági szakértőt kértem fel. A szakmai csoport alakuló találkozóját május 19-én tartjuk majd.

időpont: 2021.06.03., 16.30
helyszín: Budapest, Görgényi út, 1025

Fenntarthatósági csoport révén szeretnénk az ide kapcsolódó témákat a szabadban megvitatni, reméljük ezt az időjárás és persze a korlátozások is engedni fogják.

fenntarthatóság a jövő, de most kell tegyünk érdekében.

A rendezvény ingyenes, de regisztrációköteles.

Nem vagy még Egyenlítő Tag? Részvételi szándékodat jelezd felénk az info@egyenlitoalapitvany.org címen.