Események betöltése
  • Ez az esemény elmúlt.

A Hard Talks sorozatunk második eseménye során Erdődy Orsi és Kováts Adél társaságában beszélgetünk majd arról, hogy mit tesz egy vezető, amikor az általa vezetett intézmény létjogosultságát kérdőjelezi meg egy előre nem látott esemény, amikor egy járvány a közönségét veszi el, és mindennapi tevékenységét teszi lehetetlenné?

Rendezvényünk a vírushelyzetre és a korlátozásokra való tekintettel online kerül megrendezésre Zoom meeting keretében.

Előadóink:

• Kováts Adél, a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, a Radnóti Színház igazgatója
  • Erdődy Orsi, a Budapesti Fesztiválzenekar menedzser-igazgatója

A rendezvény ingyenes, de a részvétel előzetes regisztrációhoz kötött.

Nem vagy még tag, de szívesen részt vennél rendezvényeinken, vagy betekintenél a tevékenységünkbe? Vedd fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségen:

Heal Edina: info@egyenlitoalapitvany.org

Kováts Adél
Adél Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész. 1993 óta a Radnóti Színház társulatának tagja, 2016 óta a színház igazgatója. 2005-ben elnyerte a Magyar Köztársasági Érdemrend Tisztikeresztjét, 2008-ban Ivánka Csaba-díjjal jutalmazták, 2003-ban pedig Pulcinella-díjat vehetett át a legjobb női alakításért. 2001-ben az Amerikai Elektrában, majd 2012-ben a Vágyvillamosában nyújtott alakításáért a legjobb színésznőnek választották és elnyerte a Színikritikusok díját. 2012-ben és 2014-ben az évad legjobb színésznőjeként átvehette Radnóti Miklós Színház díját.

Erdődy Orsolya
Orsi 2020. január 1-től a Budapesti Fesztiválzenekar menedzser-igazgatója. 2011-2020 között igazgatóhelyettesként elsősorban a kormányzati kapcsolatok, a zenei nevelési programok, a közösségi projektek tartoztak a főbb területei közé. 2008-2011 között a KLASSZ Zenei Iroda alapítója és vezetője. 2009 – 2017 között több tisztséget töltött be kulturális intézményeknél: Szent Efrém Férfikar kórusigazgató, Nemzetközi Liszt Társaság főtitkár, Osztrák-Magyar Haydn Zenekar, a Magyarországi egyesület elnöke. Számos nemzetközi kulturális projekt szervezője, jelenleg is több magyarországi felsőoktatási intézmény rendszeres előadója.