Az év utolsó előtti eseményére invitálunk benneteket, ahol a Hard Talks szakmai beszélgetés után az évzáró Egyenlítő Networking rendezvényünk veszi kezdetét egy különleges helyszínen.

A Hard Talks eseményeket 2020-ban hívtuk életre azzal a céllal, hogy platformot biztosítsunk olyan társadalmi témáknak, mely sokakat foglalkoztat, de még ma is keveset beszélünk róla vagy tabunak számítanak.

2022. november 29-én ismét a Párisi Udvar Hotel Budapest ad otthont a Hard Talks eseménynek, ahol ismét egy nehéz témát boncolgatunk, a láthatatlan munka kapcsán beszélgetünk vendégeinkkel.

Beszélgetés résztvevői:

• Fűrész Tünde, a Kopp Mária Intézet a Népesedésért és a Családokért (KINCS) elnöke
  • Somlai-Fischer Ádám, a Prezi társalapítója
  • Heal Edina, az Egyenlítő Alapítvány vezetője

Célunk, hogy szakértőink tapasztalatain és meglátásain keresztül rávilágítsunk a problémákra, valamint előremutatóan közösen gondolkodjunk a megoldásokon is.

17:30 – Érkezés
18:00 – Köszöntő | Heal Edina
Panelbeszélgetés (stream)
19:00 – Networking lehetőség
21:00 – Esemény vége

A rendezvényen való részvétel az Egyenlítő Alapítvány tagjai számára ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

A panelbeszélgetés – ahogy a korábbi Egyenlítő Hard Talks eseményeknél megszokhatátok – online stream keretében díjmentesen elérhető minden érdeklődő számára.

Nem vagy még Egyenlítő tag, de szeretnéd online követni a beszélgetést? Lépj velünk kapcsolatba az info@egyenlitoalapitvany.org címen.

elnök, Kopp Mária Intézet a Népesedésért és a Családokért (KINCS)

társalapító, Prezi

alapító-vezető, Egyenlítő Alapítvány