Ránky Anna

KÉPZETT CSALÁDI VÁLLALAT TANÁCSADÓ, ÜGYVÉD, A BUDAPESTI ÜGYVÉDI KAMARA TAGJA

A Közép-Európai Egyetemen szerzett LL.M fokozatot nemzetközi kereskedelmi jogból (International Business Law). Londonban, a Society of Estate and Trust Practitioners által indított képzésen alapozta meg a családi vállalatokkal kapcsolatos tudását. A STEP egy globális, nemzetközi szakmai szervezet, amely a családok öröklésével és az utódlás tervezésével foglalkozó szakembereket tömöríti.

Ezt követően a Fitzpatrick & Francis Family Business Continuity Foundation amerikai ösztöndíj keretében, a családi vállalatokkal foglalkozó, bostoni székhelyű szakmai szervezet, a Family Firm Institute által indított Family Business Advising (CFBA) képzésen szerezte meg a legmagasabb képesítését első magyar szakemberként.