Kósa Erika

A KÓSA ERIKA AKADÉMIA ALAPÍTÓJA

Jelenlegi céljaim egyike, hogy a Kósa Erika Akadémián keresztül felhívjam a magyar társadalom figyelmét az érzelmi intelligencia fejlesztésének fontosságára.

Az 50 legbefolyásosabb magyar üzleti döntéshozó egyike, a HBLF Női Klubjának tagja és szülőhelye, Csokonyavisonta díszpolgára, konferenciák keresett előadója, a Kósa Erika Akadémia alapítója.

A Kósa Erika Akadémia többek között azért jött létre, hogy megossza a következő generációval azt a tudást, amit az alapítók közel 30 év során halmoztak fel, és ami által sikeressé váltak. A személyiségfejlesztés, kommunikáció, ügyfél pszichológia, vezetéselmélet, szervezetfejlesztés területén kínál egyéni és business modulokat ügyfelei részére, akik személyre szabva választhatják ki a számukra megfelelő oktatási és motivációs csomagot.