Keveházi Kata

ELNÖK, JÓL-LÉT ALAPÍTVÁNY

Közgazdász vagyok, posztgraduális management diplomát szereztem Párizsban. Sokféle tapasztalattal, széles érdeklődéssel, vegyes gyökerekkel rendelkezem, három nagylányom van. 20 éve segítek nőknek, azóta dolgozom civil szervezeti keretek közt a nők lehetőségeiért egyénekkel, cégekkel, állami szereplőkkel, akivel lehet és érdemes, kell vagy épp fontos. A munkaerőpiaci esélyegyenlőséghez kapcsolódó témákban élenjáró JÓL-LÉT Alapítványban többnyire pályájukat újraépítő anyák fordulnak hozzánk, szakértőként, lobbistaként, aktivistaként, kampányok felelőseként minden női generáció és csoport jobb helyzetéért, érvényesülésükért, láthatóságukért, önmagukért és egymásért való felelősségvállalásukért dolgozom magyar és európai lobbiszervezetekben, az Európai Női Lobbi és más női platformok keretei között. Újabban a Vállalkozó Nők Világnapja globális kampány magyarországi nagyköveteként és az Indiai-magyar női vállalkozói kamara elnökeként, a Ring Budapest kezdeményezőjeként közösségeket és eseményeket szervezek, doktorit írok a nők és a világ biztonságának összefüggéséről. Kulcskérdésnek a nők hatalmi helyzetét látom, célnak pedig, hogy érdemben dönthessenek az erőforrásokról. Hiszem, hogy ettől lenne élhetőbb, kedvesebb a világ.