Horváth Krisztina

AZ ELMŰ-ÉMÁSZ CSOPORT IGAZGATÓSÁGI TAGJA, CFO

Vállalatvezető vagyok, jelenleg az Elmü-Émász Csoport Igazgatósági tagja, CFO pozícióban. Több, mint 30 éves, több szektoron átívelő vezetői tapasztalattal rendelkezem, dolgoztam a pénzügy szektorban, infokommunikációban és jelenleg az energia szektorban. Előzőleg a Cisco Systems magyarországi vállalatát vezettem. Az ottani időszak legnagyobb sikereként azt értékelem, hogy vezetésem alatt 2015-ben a cég megnyerte az Aon Hewitt „Legjobb Munkahely” díját. Korábban a Raiffeisen Bank Magyarország Igazgatóságában és Managementjében dolgoztam. A Raiffeisennél eltöltött 25 évem alatt számos felsővezetői pozíciót töltöttem be (CFO, CRO, Értékesítés és Marketing, Stratégia és Üzletfejlesztés). A Manchester Business School és a University of Wales közös MBA-jével rendelkezem és tanultam a London Business School-on a vezetőképzésen. Alapképzettségem szerint közgazdász vagyok, diplomámat a kolozsvári Babes-Bólyai Egyetemen szereztem. Több nyelven beszélek, két fiam van, hobbim a bridzs és a színházbajárás.