Gárdus Zsuzsa

Ügyvezető,Jobsgarden

2008 óta Jobsgarden ügyvezetője vagyok, előtte az Adecco Country Manager pozícióját töltöttem be. ELTE és Corvinus egyetemeken szerzeztem  diplomát,   okleveles coach vagyok. Két felnőtt fiam van, akikre nagyon büszke vagyok.

1996 óta folyamatosan HR területen dolgozok különböző vezetői pozíciókban tanácsadói oldalon. Széleskörű tapasztalattal rendelkezem a HR outsourcing, vezető kiválasztás, karrier tanácsadás-outplacement, vezetői tanácsadás, business & management coaching, toborzás kiválasztás, munkaerő kölcsönzés területén.

Vezetőként a coaching típusú vezetésben hiszek, fontos számomra a sokszínűség a szervezetemen belül is.

Mindig is úgy éreztem, hogy a mindennapi munka mellett a társadalmi szerepvállalás a feladataim közé tartozik.

Alapító tagként kezdtem 2005-ben a Magyar Outsourcing Szövetségben(HOA), melynek a kezdetektől fogva elnökségi tagja voltam közel 10 éven át és ezzel párhuzamosan  kurátora voltam a Szolgáltatástudományi Módszertani Központ alapítványnak, melyet a szövetség alapított.

Elnökségi tagként:

• Számos új tagot sikerült a HOA-ban beléptetni
  • Többször sikerült komoly szponzorációt szereznem a kiemelt rendezvényekre
  • Aktív részvétel és koordináció a HOA által kezdeményezett Foglalkoztatók Munkajogi fórumában, melynek eredményeképpen a jelentős változásokat sikerült elérni az MT-ben 2012-ben.

A Jobsgarden a Hungarian Business Leaders Forum tagja 2019 óta, ahol első aktiv lépésként részt vettem az Xmentor programban mentorként. Tagjai vagyunk a Magyar Sokszínűségi Kartának és büszke vagyok rá, hogy elnökségi tagként a karta koordinációja tartozik hozzám.

Vállalat vezetőként  és magán emberként is fonotsnak tartom a munka mellet az aktív közéleti tevékenységet is, ahol többet tehetek másokért, ezért számomra a sokszínűség, befogadó munkakörnyezet és az egyenlő bánásmód nagy jelentőséggel bírnak, ezért is szerettem volna az Egyenlítő Alapítványhoz tevékenységéhez csatlakozni.