Dr. Csisztu Zsuzsa

ÍRÓ, ÚJSÁGÍRÓ, MŰSORVEZETŐ, SPORTDIPLOMATA

Azt vallom, hogy nőként lehetünk egyszerre szerető édesanyák és hivatásunkért rajongó szakemberek.

Újságíróként a Presztízs lapcsalád főmunkatársa, a Presztízs Sport, a Presztízs Style, a Pannon Presztízs és az Agro Presztízs magazinokban jelennek meg írásai, portréi.

2015 óta egyetlen női tagja a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) elnökségének, 2017 tavaszán alelnöknek választották. 2017 óta a Nemzetközi Sportújságírói Szövetség (AIPS) Végrehajtó Bizottságának tagja, első magyar női sportújságíróként csatlakozott a szervezethez.

Műsorvezetőként 1992-ben a Telesportnál debütált, majd 1998-2008 között a TV2 csatorna több műsorában közreműködött. 2009-2016 között a DIGI Sport csatornán olyan műsorokban szerepelt, mint a Vendégjátékos (200 epizód), a Reggeli Start, a Bajnokok Ligája, az Európa-Liga, a Sport 24 Híradó vagy a Megint mesélek (Vitray Tamással). 2016 óta saját műsort vezet az ATV-n „A Nő Háromszor”, illetve „Csisztu24” címmel.

Ez idáig 4 könyve jelent meg, a legutóbbi 2018-ban „Kis gyerek, kis gond – Ez valami vicc?” címmel.