Bombera Krisztina

TELEVÍZIÓS ÚJSÁGÍRÓ, MŰSORVEZETŐ, JOGÁSZ, VÁLLALATVEZETŐ

Dr. Bombera Krisztina televíziós újságíró, műsorvezető, jogász, a CauseArt Platform értékmarketing vállalat vezetője. Évekig dolgozott tudósítóként az Egyesült Államokban, a többi közt a 9/11-es terrortámadást, Barack Obama elnökségét, illetve a 2008-as világgazdasági válságot dolgozta fel. Egy évet a Princeton Egyetemen dolgozott, junior jogi asszisztensként.

Önkéntesként elsősorban emberi jogi és zöld szervezetekkel dolgozik, cégekkel pedig a vállalati társadalmi felelősségvállalás kiterjesztésén, fejlesztésén.

2020 óta elsősorban nagyvállalati partnerekkel, cégvezetőkkel, egyetemekkel és nemzetközi kutatóintézetekkel dolgozik moderátorként és kommunikációs szakemberként.
Online műsorai: „Business Menü Bombera Krisztinával,” „B Menü Extra – a Menedzserszövetség és Bombera Krisztina műsora.” Krisztina két gyermek anyja, férje filozófus.